Madosan

YÖNETİM

YÖNETİM

Vedat SAYGIN
Yönetim Kurulu Başkanı

 

Dürüstlüğü, hak, hukuk ve adaleti gözetmeyi, hayat felsefesi olarak benimsedim. İnsanlara dokunduğumda, gözlerinde gördüğüm parıltıdan mutlu oldum. Tüm bunları, yaptığımız işe yansıttığımızda da paydaşlarımıza değer kattığımızı hissediyorum. Etik kurallara uygun, dürüst ve kaliteli iş yapan şirketlerin her zaman değerini koruyacağına inancım tam.
Madosan Ailesi olarak; tüm paydaşlarımıza aynı felsefeyle yaklaşacağımızın teminatını veriyorum. Çünkü varoluş amacımız bu. Gelecek hayalimiz de; insana, ürün geliştirmeye ve teknolojiye yatırım yapmaya devam ederek, değer zincirindeki konumumuzu daha da güçlendirmek.


Sevgi SAYGIN
Yönetim Kurulu Üyesi

 

30 yılı aşkın süreden bu yana iş dünyasının içindeyim. Nasıl geçtiğini anlayamadığım geçmişim, gelecek günlerin de hızlı geçeceğinin habercisi oldu. En kıymetlinin zaman olduğu düşüncesiyle, sahip olabildiğim tek an olan bu anı en iyi şekilde yaşamak, yaşatmak mücadelesini veriyorum. Tüm çalışma arkadaşlarımın, sevgi, saygı, hoşgörü ve paylaşım ile işlerine dokunup, bu dokunuşlarını, müşteri ve tedarikçilerimize hissettirme mücadelelerine şahit olmanın gururunu yaşıyorum.
Madosan Ailesi olarak; daima biz diyebilmemiz temennimle.


Nedim YILMAZ
Genel Müdür

 

1968 yılında Bursa’da doğmuş, Bursa Erkek Lisesi’nden mezun olduktan sonra, Gazi Üniversitesi, Orta Doğu Teknik Üniversitesi ve Uludağ Üniversitesi’ndeki eğitim yaşantısı sonrasında Eczacılık Ön Lisans, İşletme Lisans diplomalarını almış, Organizasyonel Gelişim ve Psikolojisi üzerine çalışmış ve tez yazmıştır.
1990-2000 yıllarında Koç Grubu, 2000-2016 yıllarında Kıraça Grubu’nda çeşitli görevlerde bulunmuştur. 1 Haziran 2016 tarihinden itibaren Madosan A.Ş.’nin Genel Müdürü olan Yılmaz, evli ve bir çocuk babasıdır.
Profesyonel iş yaşantısının yanında; eğitim, danışmanlık, kültür, sanat, spor ve sosyal sorumluluk projeleri içinde yer alıp, “Profesyonel Bir Aile Olabilmek” sloganını her platformda hayata geçirebilmek için çalışmaktadır.

10 yıl boyunca Masa Tenisi Milli Takımı’nda ülkemizi uluslararası platformda temsil etmiş, halen, Türkiye Deplasmanlı 1. Ligi’nde mücadele etmektedir. Bursa Tenis Kulübü’nün kurucu üyesi olup, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı pozisyonunda görevini sürdürmektedir. Kayak sporu da hayatının önemli bir parçasıdır.
Bireysel sporlardaki takım olgusunun, iş yaşantısına uyarlanması yönünde modeller geliştirmiş, bu sayede yönetim kademelerine yeni profesyoneller yetişmesini sağlamıştır. Şirketlere veya bireylere eğitim ve danışmanlık konularında destek vermektedir.

Bursa’da Sanat Mahal Kültür ve Sanat Merkezi’nin açılmasında kurucu olarak çalışmış ve halen aktif olarak rol almaya devam etmektedir.
TEMA, LÖSEV, TEGV ve İhtiyaç Haritası organizasyonlarında gönüllü olarak yer almaktadır.
“OKUYAN, DÜŞÜNEN, SORGULAYAN, KONUŞABİLEN” çalışanlarla “PROFESYONEL BİR AİLE” yaratılacağı görüşüyle, yönetim anlayışı olarak her zaman merkezde insanın olması gerektiğini, “MUTLU GÜLEN YÜZLER” yaratabilen şirketlerin gelecekte ayakta kalabileceğini savunmaktadır.
Madosan Ailesi; bu felsefeden ödün vermeden “PROFESYONEL BİR AİLE OLABİLMEK” yönündeki duruşunu sergilemeye devam edecektir.