Madosan
RAF SİSTEMLERİ

İŞ SAĞLIĞI GÜVENLİĞİ VE ÇEVRE POLİTİKASI

İŞ SAĞLIĞI GÜVENLİĞİ VE ÇEVRE POLİTİKASI

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ POLİTİKASI

 
Madosan,
İş sağlığı ve güvenliğini en önemli çalışma ve geliştirme konusu olarak benimser.
İnsan merkezli yaklaşımıyla çalışanlarını ve iş ortaklarını, iş kazalarından ve mesleki hastalıklardan korumayı hedefler.
İş güvenliği koruyucu malzemelerini kullandırır, yasal gerekliliklerin tamamına uyum sağlamayı garanti eder.
İnsanı ve çevresini iyi tanımayı, işleri çalışana uyumlu hale getirmeyi dikkate alarak, uygun çalışma ortamları yaratır.
Risk değerlendirmelerini gerçekleştirir, sürekli iyileştirme uygulamalarıyla tehlikeleri kaynağında yok edecek önlemler alır. Farkındalığın arttırılması için düzenli eğitimler verir.
Sağlıklı ve huzurlu bir yaşam sürdürmesi için, çalışanlarına destek olacak sosyal projelere öncülük yapar.


ÇEVRE POLİTİKASI

 
Madosan,
Çevre ve topluma karşı sorumluluklarının bilincinde olup, gelecek kuşaklara yaşanabilir ve temiz bir çevre bırakmayı hedefler.
Çalışanlarını düzenli eğitimlerle destekleyerek, iş kolundaki en iyi teknolojileri ve sürekli iyileştirme uygulamalarını kullanarak enerji ve su tüketimlerini, atık oluşumlarını ve atmosferik emisyonları en aza indirmeye odaklanır.
Çevre ile ilgili yürürlükteki yasal şartlara uymayı, çevre yönetim sisteminin sürekli iyileştirilmesi için çalışmayı garanti eder.
Tüm çalışanlarının katılımıyla çevre dostu ürün ve süreçleriyle, doğanın korunmasına katkı sağlamayı bir kurum kültürü olarak benimser.